ManpowerGroup Sp. z o.o.

Office Manager

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Kluczowe zadania:

• wsparcie zarządu w bieżących działaniach administracyjnych

• współpraca z instytucjami zewnętrznymi

• organizowanie eventów

• zadania recepcyjne (odbieranie telefonów, odpowiadanie na zapytania mailowe, przyjmowanie osób z zewnątrz)

• rezerwacja biletów, hoteli

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

• komunikatywność, reprezentatywność

• dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

• realne możliwości awansu w strukturach organizacji

• dofinansowanie do nauki języków obcych

• pakiet benefitów pozapłacowych (prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do karty Multisport)

• wyjścia integracyjne oraz siłownię w budynku biura

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials