Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/09/2018.

Office Manager/ Specjalista ds. administracji

Warszawa, mazowieckie

Proguest Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Assistant Manager.

Warszawa Mokotów

Zakres zadań:

  • koordynacja pracy biura i współpraca z pracownikami firmy
  • praca z systemem rejestracji sprzedaży
  • kontakt z klientami i partnerami firmy
  • obsługa recepcji (korespondencja, telefony)
  • obsługa urządzeń biurowych
  • prowadzenie kalendarza

Oczekiwane kwalifikacje:

  • mile widziane wykształcenie wyższe ścisłe/ekonomiczne
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja do pracy
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole, w tym koordynacja działań
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • pozytywne nastawienie i otwartość
  • prawo jazdy mile widziane

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bonus kwartalny i roczny
  • dofinansowanie szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w przyjaznej atmosferze w prestiżowym biurowcu

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego założoną w 2006 roku, specjalizujemy się m. in. w... rekrutacjach na stanowiska managerskie, handlowe i techniczne w branży budowlanej i instalacyjnej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta