Office Manager-Receptionist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za wspieranie członków zarządu i wyższej kadry zarządzającej w organizacji kalendarza, spotkań, wyjazdów służbowych, konferencji oraz podejmowanie gości przychodzących do biura.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jedna z najdynamiczniejszych grup Private Equity w naszym regionie Europy, mająca swoją siedzibę w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Wspieranie członków zarządu i wyższej kadry zarządzającej w organizacji kalendarza, spotkań, wyjazdów służbowych, konferencji
  • Podejmowanie gości przychodzących do biura
  • Organizacja i obsługa spotkań, w tym posiedzeń rad nadzorczych oraz posiedzeń zarządów spółek
  • Organizowanie i kontrolowanie obiegu dokumentów
  • Przyjmowanie oraz ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Zamawianie artykułów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura (artykuły spożywcze, artykuły biurowe, środki czystości)
  • Administrowanie telefonami komórkowymi oraz laptopami
  • Negocjowanie warunków umów na usługi telekomunikacyjne oraz innych umów związanych z prowadzeniem biura
  • Prowadzenie kas spółek; rozliczanie raportów kasowych i pobranych zaliczek
  • Współpraca z zarządcą, ochroną oraz zespołem technicznym biurowca
  • Organizowanie i nadzorowanie drobnych prac administracyjno-biurowych

Profil kandydata

  • Około 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Outlook
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, dokładność, sumienność
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Zdolności organizacyjne i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną uzależnioną od oceny pracy
  • Doskonałą atmosferę pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page