Office Manager Gliwice

SkyGate Sellekt s.c.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W Skygate rozwijamy produkty webowe od strategii biznesowej, po grafikę i programowanie. Kochamy nowe technologie i startupy.

Do naszego Gliwickiego centrum dowodzenia wszechświatem poszukujemy office managera, ponieważ rośniemy w siłę! Spotkasz tutaj naszą maskotkę - małą czteronożną Bubusie, zjesz dużo owoców i zagryziesz je czekoladą.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Współpracy z właścicielem budynku
  • Dobrej znajomości j. angielskiego (klienci zagraniczni, min. poziom B2)
  • Samodzielności i inicjatywy
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Nadzorowania nad dokumentacją księgową i jej terminowego dostarczania do księgowości
  • Przygotowania analiz i rozliczeń finansowych
  • Znajomości pakietu office na poziomie zaawansowanym
  • Dostępności min. ½ etatu
  • Mile widziana znajomość Slack, Redmine i Paypal

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy ze studiami)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zajęcia z native speakerem
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Luźną atmosferę - po biurze chodzimy w kapciach
  • Świeże owoce i górę maszketów :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

W Skygate rozwijamy produkty webowe od strategii biznesowej, po grafikę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Praca dla studenta