Opis stanowiska pracy

To kilka rzeczy, które będziesz miał(a) na głowie:

– administrowanie obiegiem dokumentów oraz obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,
– organizacja podróży służbowych dla naszych pracowników,
– rozliczenie delegacji,
– ewidencji przebiegu pojazdów,
– pomoc w realizacji zadań działu „Office” firmy,
– realizacja prac biurowych w zakresie przygotowywania raportów, zestawień wg bieżących potrzeb,
– zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe,
– załatwianie spraw w urzędach,
– wystawienia faktur,
– prowadzenie raportu kasowego,
– sporządzanie umów i rachunków dla współpracowników firmy,
– obsługa spotkań w biurze,
– prowadzenie ewidencji urlopów pracowników.

Wymagania

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na ¾ etatu.

Bezpośrednim przełożonym osoby na tym stanowisku będzie Office Manager odpowiadający za zarządzanie naszym biurem.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie.

Zapraszamy!

Prezentacja firmy

3 powody, dla których warto pracować z ContentHouse:<br/>1. Multi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa