Office Broker

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest rozpoznawalna na rynku Agencja Nieruchomości specjalizująca się w obsłudze sektora komercyjnego. Ze względu na dalszy rozwój, poszukujemy osób o różnym poziomie doświadczenia, które chciałyby kontynuować swoją karierę na rynku nieruchomości biurowych. Osoba zatrudniona na stanowisku Office Broker odpowiedzialna będzie za koordynację działań związanych z wynajmem powierzchni biurowych, prowadzenie negocjacji dotyczących szczegółów współpracy oraz przygotowywanie ofert, umów i innych dokumentów związanym z wynajmem. Ponadto odpowiadać będzie za reprezentowanie firmy na lokalnym rynku podczas różnych wydarzeń biznesowych.

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Dużą samodzielność i niezależność w działaniu
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych transakcjach na rynku biurowym
  • Mozliwość objęcia odpowiedzialności za własny zespół- dotyczy kandydatów prezentujących bogate doświadczenie zawodowe
  • Prywatną opiekę zdrowotną i kartę sportową

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze nieruchomości/prawa/ekonomii
  • Doświadczenie w wynajmie nieruchomości biurowych
  • Doświadczenie we współpracy z klientami sektora BPO / SSC będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena