Office Assistant

Angry Nerds

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa administracyjna i organizacyjna biura

• Ewidencja dokumentów i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i informacji w firmie

• Obsługa korespondencji firmowej

• Przygotowywanie i redagowanie raportów, zestawień oraz innych dokumentów

• Pomoc przy umowach, fakturach i rozliczeniach

• Obsługa systemu bankowości elektronicznej

• Organizacja spotkań, wyjazdów i konferencji

• Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość j. polskiego i angielskiego

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Doskonała organizacja pracy, sumienność i samodzielność

Oferujemy:

• Możliwość nabycia cennego doświadczenia

• Praca w nowym biurze, w fajnej i nieformalnej atmosferze razem ze zgranym zespołem Nerdów :)

• Pakiet sportowy i medyczny

Prezentacja firmy

Angry Nerds to firma z Wrocławia zajmująca się wytwarzaniem oprogramowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja