Pigeon Group Sp. z o.o.

Office Assistant

Od: Pigeon Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 31-046 Kraków

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Administracja biurowa

Studio Pigeon to grupa zapaleńców, którzy tworzą animacje 2d do różnych celów, w tym reklam, explainerów czy teledysków. Nasze portfolio składa się z realizacji dla największych marek z całego świata, dzięki czemu uzyskaliśmy mocną pozycję na rynku. Obecnie do zespołu w krakowskim oddziale poszukujemy osoby na stanowisko Office Assistant.

Postawimy przed Tobą zadania takie jak:

  • Bieżąca obsługa biura
  • Dbanie o zaopatrzenie
  • Obsługa skrzynki pocztowej
  • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich
  • Wsparcie działu księgowości/kadr
  • Opieka nad gośćmi biura
  • Organizacja spotkań biznesowych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Prowadzenie kalendarza spotkań

Oczekujemy, że będziesz:

  • Samodzielnie i dobrze organizować sobie pracę
  • Znał/a w stopniu bardzo dobrym pakiet Office
  • Posiadał/a wykształcenie średnie lub wyższe
  • Rozmawiał/a w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Charakteryzował/a się wysoką kulturą osobistą
  • Komunikatywny/a

Czego możesz się spodziewać:

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania przedsiębiorstwem w prężnie rozwijającej się firmie
  • Umowy o pracę na ½ etatu
  • Pakietu ubezpieczeń
  • Programu socjalnego
  • Elastycznego czasu pracy

Warunki nieobowiązkowe, lecz pomocne:

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w kierunku administracji, ekonomii lub rachunkowości

Czekamy na Twoje CV!