Office Administrator

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych Klientów – wrocławskiej firmy specjalizującej się w wytwarzaniu oprogramowania dla największych koncernów farmaceutycznych oraz biotechnologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Office Administrator (umowa na zastępstwo z możliwością podjęcia stałej współpracy w przyszłości)

Firma tworzy oprogramowanie dla koncernów farmaceutycznych oraz biotechnologicznych. Obecnie rozwija system Mosaic – jest to oprogramowanie do zarządzania próbkami, z którego korzystają laboratoria przyrodnicze.

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie telefonu, obsługa poczty, dostarczanie korespondencji;
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentów;
  • Organizowanie podróży: rezerwacja lotów/hoteli/samochodów dla pracowników;
  • Sporządzanie pism w oparciu o gotowe szablony;
  • Redagowanie prezentacji w PowerPoint;
  • Organizowanie spotkań/imprez integracyjnych dla pracowników;
  • Wsparcie działu rekrutacji w zakresie przyjmowania CV i przesyłania do wewnętrznej weryfikacji, uzgadniania terminów rozmów z kandydatami, współpraca z agencjami rekrutacyjnymi;
  • Opieka nad nowymi pracownikami – organizacja szkoleń wewnętrznych, szkoleń BHP, OH Physician itp.;
  • Asystowanie przy niektórych zadaniach księgowych, m.in. sporządzanie miesięcznych faktur;
  • Zaopatrzenie biura w artykuły piśmiennicze oraz produkty tj.: słodycze, herbata, kawa.

Klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o Uop;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy;
  • Bezpłatne miejsce parkingowe przy biurze;
  • Imprezy integracyjne;
  • Szkolenia wewnętrzne.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2);
  • Dyspozycyjność w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media