Office Administrator

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Dla naszego partnera biznesowego – dużej międzynarodowej firm, poszukujemy osoby o bardzo dobrych umiejętnościach interpersonalnych, z wysoką kulturą osobistą i biegłą znajomością języka angielskiego na stanowisko z obszaru administracyjno-biurowego.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zadań biurowych, administracyjnych, wraz z obsługą sekretariatu i recepcji firmy
  • Pełnienie roli osoby kontaktowej pomiędzy firmą a otoczeniem zewnętrznym (partnerami, dostawcami itp.)
  • Rejestrowanie i monitorowanie faktur i rachunków firmy
  • Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych, konferencji i wizyt ewentualnych gości
  • Organizowanie podróży służbowych dla kadry zarządzającej i ewentualnych gości
  • Przygotowywanie pism, zestawień, raportów i innych niezbędnych dokumentów administracyjno-biurowych
  • Koordynacja napraw oraz konserwacja sprzętu komputerowego i biurowego
  • Śledzenie zasobów biurowych i realizowanie zamówień
  • Wykonywanie innych obowiązków powiązanych z zarządzaniem biurem i sekretariatem

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku biurowym, administracyjnym lub związanym z obsługą klienta
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1 w mowie jak i w piśmie)
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy z pakietem Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne, samoorganizacji, terminowość i wielozadaniowość
  • Elastyczność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Biurowe godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.