Oferta z najwyższej półki - Operator Wózka Widłowego w Łodzi! - Rzgów

Agencja Zatrudnienia KS Service

Rzgów, łódzkie

Miejsce pracy: Rzgów
Korzyści z zatrudnienia:
  • umowa o pracę
  • pensja podstawowa 3 000- 3200 zł brutto
  • premia nawet do 500 zł miesięcznie
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • gwarancja otrzymania wynagrodzenia w terminie
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego na każdym etapie współpracy

Wymagania wobec Kandydatów:
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym:
  1. 06:00 – 14:00
  2. 14:00 – 22:00
  3. 22:00 – 06:00

Zakres obowiązków:

rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego oraz rozlokowywanie materiału w magazynie.

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.