Oferta pracy - magister farmacji - nysa

Praca.farmacja.pl

Nysa, opolskie

Miejsce pracy: Nysa
Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma z polskim kapitałem, sprzedająca produkty farmaceutyczne w sieci aptek w całej Polsce.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI
(nr ref. mgr/nysa/2018)

PODSTAWOWE ZADANIA:
- obsługa bezpośrednia pacjenta
- praca z recepturą
- współpraca z zespołem apteki i centralą spółki

WYMAGANIA:
- dyplom magistra
- umiejętność pracy w recepturze
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznej, nowocześnie zarządzanej aptece
- pełnoetatowe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- mieszkanie służbowe
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, kursach i konferencjach
- pracę na nowoczesnym sprzęcie
- dobrą atmosferę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o:
- przesłanie aktualnego CV z dopiskiem mgr/nysa/2018 na adres email
- bądź kontakt telefoniczny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.