OFERTA OD JUŻ – Sympatyczny Pan z okolic Stuttgartu

Work Service Express

71334 Waiblingen, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 71334 Waiblingen
Region:

Dla naszego klienta LogistykaPL poszukujemy kandydatów na stanowisko Opiekunka / opiekun osób starszych w Niemczech
Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

Codziennie mamy nowe oferty pracy!

KRAZ: nr 1116
praca stała

OBOWIĄZKI :

Sprawowanie opieki nad 83-letnim podopieczny mieszkający w Waiblingen, niedaleko Stuttgartu. Pan jest osobą samodzielną i chodzącą poruszającą się z pomocą balkonika. Trzeba pomagać mu w codziennych czynnościach związanych z pielęgnacją. Do zadań opiekunki należy również dbanie o gospodarstwo domowe, zakupy, sprzątanie oraz gotowanie. Z podopiecznym mieszka żona, która jest sprawna, niewymagająca opieki. Na miejscu jeździ się samochodem po zakupy oraz w inne miejsca - prawo jazdy jest niezbędne.

DO DYSPOZYCJI NA MIEJSCU DLA OPIEKUNKI :

- samochód, internet, osobna łazienka, telefon.

WYMAGANIA :

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY :

  • Składki ZUS od 4263 złotych brutto - pełny etat
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1560 euro brutto
  • Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia
  • Wyjazd w terminie na 18.08.2017
  • GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
  • Zwrot kosztów podróży
  • Dokument A1 / karta EKUZ
  • Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów - TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
  • Możliwość powrotu w to samo miejsce
  • Opiekę rzecznika pracownika
  • Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika

BONUSY:

  • POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
  • Program lojalnościowy Asy€Kasy zgarnij dodatkową kasę do 600 euro
  • Mobilny Rekruter - Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
  • Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.