Oferta do Seniorki z bonusem świątecznym i dodatkiem za prawo jazdy

Work Service Express

HOLZGERLINGEN, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: HOLZGERLINGEN
Region:

Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

KRAZ: nr 9102
praca stała

Zadania:

Do opieki Seniorka 82 lat, waga 57 kg, trudności w poruszaniu się, oferta BEZ TRANSFERU. Seniorka jest osobą spokojną, serdeczną, NIE CHORUJE NA DEMENCJĘ. Opieka nocna nie jest wymagana. W domu są dwie łazienki. Dla opiekunki do dyspozycji TV i internet. Siostra podopiecznej pomaga w opiece dzięki czemu jest dużo czasu wolnego plus dodatkowo całe weekendy. Po kolacji opiekunka ma wolne. ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Wymagania:

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• Składki ZUS od 4443 złotych brutto
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1670 EURO BRUTTO
• Dodatek za prawo jazdy 65 euro brutto co miesiąc
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
• Zwrot kosztów podróży
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów - TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• Możliwość powrotu w to samo miejsce
• Opiekę rzecznika pracownika
• Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika

BONUSY:

• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 65 Euro brutto, co miesiąc do wynagrodzenia
• Mobilny Rekruter - Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
• Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!