OD ZARAZ: Pracownik ds. Nawiązywania Relacji z Klientem Biznesowym

CCIG

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować i zdobywać nowe doświadczenie m.in. w sprzedaży?

Do Twoich zadań należeć będzie nawiązywanie długotrwałej relacji z klientem, badanie jego potrzeb i propozycja odpowiedniego produktu.

Jeśli:
- jesteś przygotowany na przeprowadzanie profesjonalnych rozmów telefonicznych,
- jesteś nastawiony na potrzeby Klienta,
- pragniesz pracy w dobrej atmosferze,
- chcesz zarobić duże pieniądze,

Nie czekaj, Aplikuj już dziś i zobacz jak to jest pracować z najlepszymi!

- Zostaniesz współpracownikiem jednej z największych firm telefonii komórkowej w Polsce!
- Otrzymasz 17 złotych na START!
- Damy Ci narzędzia do pracy w postaci profesjonalnego szkolenia, za które nie płacisz!

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing