OD REFERENTA DO INSPEKTORA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA LUB INWESTYCJI

WODOCIĄGI I KANALIZACJA "HYDROKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0026

Obowiązki:

1.Przegląd i analiza wyników badań wody i ścieków.
2.Obliczanie opłat środowiskowych,
3.Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska,
4.Współuczestniczenie w procesie wyboru i pozyskania wykonawców branżowych i poza branżowych.
5.Współuczestniczenie w procesie realizacji, odbioru i przekazania inwestycji i ulepszeń do eksploatacji.
6.Pozyskiwanie niezbędnych informacji o planach i realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych prowadzonych w ramach własnych i gminnych.
7.Przygotowywanie spraw z zakresu zamówień realizowanych przez Dział Techniczny.
8.Dokumentowanie prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia.

Oferujemy:
1.Zatrudnienie w formie umowy o pracę na czas określony, 2.Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
3.Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji,
4.Świadczenia z ZFŚS (dopłaty do wypoczynku, karnet na basen, siłownię, dopłaty do wydarzeń kulturalnych, świadczenia świąteczne)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • 1. wykształcenie: wyższe techniczne lub w zakresie ochrony środowiska, lub minimum średnie, w trakcie studiów we wskazanym zakresie 2. teoretyczny poziom wiedzy odpowiedni do zakresu zadań, 3. min. dobry poziom umiejętności praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy, 4. bardzo dobry poziom kompetencji poznawczych (analitycznych, myślenia przyczynowo skutkowego), 5. umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, 6. umiejętność organizacji pracy własnej.

Miejsce pracy: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1.życiorys (CV), 2.kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, 3.oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty należy składać w Sekretariacie pod adresem: Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o.o. 46-203 Kluczbork ul. Kołłątaja 7 lub przesyłać na adres e-mail: sekretariat@hydrokom.pl OFERTY NALEŻY ZŁOŻYĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO DNIA 24.01.2020 r. do godziny 1500 (wpływ do Sekretariatu)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy