Opis stanowiska pracy

Firma Laboratorium Wiedzy działająca w branży ochrony środowiska poszukuje osób do odbycia: pracy/ płatnego stażu/ płatnych praktyk w okresie wrzesień-październik.

Do obowiązków należeć będzie:
- inwentaryzacja obiektów w terenie,
- uzupełnienie formularzy opisujących zinwentaryzowane obiekty,
- wprowowadznie informacji pozyskanych w terenie do bazy danych,
- oznaczenie na mapie zinwentaryzowanych punktów (opcjonalnie).

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę cywilnoprawną,
- zorganizowanie stażu/praktyki,
- wynagrodzenie po każdym miesiącu,
- wystawienie referencji po owocnej współpracy,
- zdobycie umiejętności/przeszkolenie w zakresie ochrony środowiska,
- możliwość późniejszego rozwoju zawodowego w firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność posługiwania się mapą i dobra orientacja w terenie,
- komunikatywność i otwartość na ludzi,
- obsługa podstawowych programów komputerowych.

Prezentacja firmy

Laboratorium Wiedzy - Doradztwo Opracowania Szkolenia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska