Ocean Freight Forwarder (Spedytor morski)

Expeditors Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Expeditors jest globalną firmą logistyczną z centralą w Seattle, Washington. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów w 206 filiach oraz 12 centrach międzynarodowych na terenie sześciu kontynentów, połączonych między sobą jednolitą, ogólnoświatową siecią informatyczną oraz zintegrowanym systemem zarządzania informacjami. W chwili obecnej poszukujemy osob na nastepujace stanowiska:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ew. studenci studiów zaocznych)
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora w międzynarodowej korporacji mile widziane
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, inicjatywa i zaangażowanie
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Organizowanie spedycji towarow drogą morską
  • Kompleksowa obsługa przesyłek
  • Kontakty handlowe z klientami i podwykonawcami
  • Fakturowanie i ofertowanie

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Expeditors International jest globalną firmą logistyczną z centra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne