Obsługo-ustawiacz maszyn wtryskowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta:

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Przyjazny system wdrożenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, talony na święta, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych lub podobnym (2 lata)
  • Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego (używany w codziennej pracy)
  • Umiejętność wykonywania pomiarów (głównie suwmiarka)
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę

Zadania:

  • Montaż i demontaż form na wtryskarce
  • Przygotowanie wtryskarki do pracy
  • Ustawianie parametrów procesu na wtryskarkach
  • Ocena wizualna jakości produkowanych detali
  • Obsługa odwijaków i nawijaków w procesach overmolding
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy