Obsługi klienta w Brand Store

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów do:

Nr. ref.: AR/GDY/01/2020

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w godzinach 10-18
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- zdolności manualne
- doświadczenie w drobnych naprawach oraz obsłudze klienta mile widziane

Obowiązki m.in.:
- obsługa klienta
- proste prace naprawcze

Oferujemy:
- szkolenie stanowiskowe
- umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.