Obsługa wytłaczarek do foli

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Pracownik produkcji:
*pracowników do obsługi wytłaczarek do folii PE z podstawowym j. niemieckim
-*pracowników do obsługi drukarek fleksograficznych z podstawowym j. niemieckim

Miejsce pracy: Steinfeld, Niemcy

Klient prowadzi Zakład produkcyjny opakowań z tworzyw sztucznych.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
•Obsługa maszyn (obsługa i ustawianie wytłaczarek lub drukarek fleksograficznych).
•Dozowanie granulatu lub przygotowanie i uzupełnianie farb drukarskich.
•Nadzór nad procesem ekstruzji lub procesem druku.
•Dbanie o stan techniczny urządzeń (konserwacja i czyszczenie maszyn) i czystość oraz porządek na stanowisku pracy.
•Bieżący monitoring parametrów technicznych i jakościowych wytwarzanego produktu.
•Końcowa kontrola jakości produktu gotowego.

Wymagania:
•Wymagane doświadczenie w obsłudze wytłaczarek rękawa foliowego z PE lub PP, mile widziane doświadczenie z urządzeniami firm KUNE lub W&H.
•Doświadczenie w pracy z wielkoformatowymi drukarkami fleksograficznymi do nadruku na rękawie foliowym.
•Podstawowa znajomość j. niemieckiego.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.