Opis stanowiska pracy

IRS CAPITAL sp.j. działająca na rynku hotelarskim pod uznanymi markami handlowymi IRS ROYAL APARTMENTS, IRS INTERIOR DESIGN oraz YACHTING & APARTMENTS, poszukuje osób do pracy przy obsłudze technicznej obiektów krótkoterminowego zakwaterowania (apartamentów hotelowych) na terenie Gdańska. Oferujemy ciekawą pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się organizacji ale już o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy osób uczciwych i pracowitych z zamiłowaniem do majsterkowania - złota rączka. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia w wymiarze minimum pełnego etatu przez cały rok ale jest też możliwość łączenia tego zajęcia z innym w elastycznym modelu zatrudnienia.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności manualne i techniczne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • własny samochód i podstawowe narzędzia ślusarskie.

Nie szukamy pracowników sezonowych. Zależy nam na długich relacjach.

Prezentacja firmy

Aparthotel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Energetyka