Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obsługa recepcji

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa recepcji,
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
  • Współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami artykułów biurowych i spożywczych,
  • Kontrola nad stanem artykułów biurowych oraz spożywczych,
  • Kontrola stanu umów z dostawcami serwisów biurowych,
  • Weryfikacja i wyjaśnianie nieprawidłowości faktur kosztowych związanych z prowadzeniem biura,
  • Koordynacja spraw związanych z funkcjonowaniem biura i współpracą z zarządcą budynku,
  • Wsparcie Zarządu w kwestiach organizacyjnych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć rozwoju
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz pracy w zespole

Oferujemy:

  • Karta multisport,
  • Opieka medyczna,
  • Umowa o prace,
  • Pracę od pon. do pt., w godz. 8:00 - 16:00,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktury firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.