Obsługa Programów Aptecznych - Pracownik biurowy

Cogno Medical Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Cogno Medical jest firmą wyspecjalizowaną w świadczeniu usług dla branży ochrony zdrowia i farmacji. W związku z rozwojem działalności poszukujemy nowych pracowników.

Obowiązkami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa elektronicznych systemów obsługi aptek i firm farmaceutycznych, obsługa infolinii informacyjnej i wspierającej dla aptek, obsługa biura.

Oferujemy:

  • Pracę w komfortowym biurze, w dogodnej lokalizacji
  • Realizacja innowacyjnych projektów międzynarodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cogno medical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Cogno medical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 111A lok.83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

  • Najchętniej studentka / student z ważną legitymacją studencką
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Łatwość uczenia się oraz chęć poszerzania wiedzy
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość pakietu Office, szczególnie pożądana dobra znajomość programu Excel - umiejętność tworzenia raportów i analiz

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem lekarzy praktyków, menedżerów firm farmaceutycznych, d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
20PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
związane z realizacją ustalonych zadań
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Logistyka