Obsługa maszyn/pakowanie produktów mlecznych - 14,37 euro brutto/h i premie zmianowe- Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Herne, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Herne, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operator maszyn i pakowacz/ka dla firmy zajmującej się produkcją wyrobów mlecznych.

Zakres obowiązków:

Operator maszyn

  • nadzór nad przebiegiem pracy maszyn
  • kontrola parametrów produkcyjnych
  • obsługa niektórych paneli dotykowych
  • przestrzeganie zasad higieny i bhp na stanowisku pracy

Pakowacz/ka:

  • prace na linii produkcyjnej
  • pomoc przy pakowaniu masła
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na miejscu pracy

Wymagania:

  • umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
  • doświadczenie w pakowaniu produktów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • chęć do pracy w systemie dwuzmianowym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem do Belgii

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa polska na zasadzie oddelegowania do Belgii)
  • wynagrodzenie w wysokości 14,37 euro brutto/h + dodatki zmianowe (0,50 euro brutto/h i 0,56 euro brutto/h)
  • czeki żywieniowe (2 euro brutto za przepracowany dzień)
  • inne benefity (karta paliwowa, trzynasta pensja, opieka medyczna)
  • dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto miesiąc, gdy wozisz innego pracownika)
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii i pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy