Obsługa malowania proszkowego- komputerowa segregacja metalowych elementów konstrukcji samochodowych

Mupol Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą precyzjną i zdyscyplinowaną? Lubisz porządek i dobrą organizację? To oferta dla Ciebie!

Stawka: €10,19/h. Po 6 miesiącach współpracy podwyżka do €10,69/h

System pracy: od poniedziałku do piątku od 600 do 1445 lub od 915 do 1800

Miejsce pracy: Best / Fabryka części samochodowych w Best

Dostępne stanowiska: praca przy stanowisku komputerowym przy segregacji metalowych elementów konstrukcji samochodowych, obsługa malowania proszkowego

Opis: praca w fabryce części samochodowych to porządek, prestiż i możliwości rozwoju. Zakład współpracuje z czołowymi producentami luksusowych samochodów, takimi jak Mercedes czy Aston Martin i ma liczne zamówienia przez cały rok. Dzięki temu pracownicy mogą liczyć na perfekcyjną organizację pracy, stabilne zatrudnienie i ustawiczny rozwój.

Prezentacja firmy

Mupol Polska sp. z o.o. | Rynek 15/4 | 47-400 Racibórz | www.mupol.pl | ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna