Obsługa linii mieszającej-Pracownik produkcji

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

OFERUJEMY:
- umowa o pracę tymczasową
- możliwość korzystania z benefitów za drobną opłatą
- premie uznaniowe
- terminowe wynagrodzenie
- po okresie zatrudnienia przez APT dalszą ścieżkę rozwoju bezpośrednio w Firmie
- możliwość zapoznania się z Zakładem Pracy przed zatrudnieniem

TWOJE OBOWIĄZKI:
-obsługa linii mieszającej poprzez program sterujący
-drobne naprawy konserwacyjne przy użyciu prostych narzędzi
-czynności porządkowe z wykorzystanie odkurzacza centralnego oraz zamiataczy
-napełnianie worków gotową mieszanką
-czujność nad pracą maszyny i ciągła weryfikacja jej sprawności

WYMAGANIA :
- gotowość do pracy zmianowej
- brak przeciwskazań do pracy fizycznej
-zdolność do szybkiej nauki obsługi programów sterujących,

*Jeżeli jesteś osobą ambitną i szukasz firmy, która da Ci możliwość rozwoju zgłoś się do nas!
Zapraszamy również bezpośrednio do siedziby biura FALLWORK, ul. Towarowa 35, piętro 5. Poznań lub poprzez formularz / telefon.
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231