Obsługa księgarni internetowej

Poltax s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kandydat powinien cechować się dokładnością, odpowiedzialnością i sumiennością silnym zmotywowaniem do pracy i podnoszeniem swoich kwalifikacji. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zakres podstawowych obowiązków pracownika obejmować będzie:

- obsługa całego procesu realizacji zamówień,
- odpowiadanie na maile klientów,
- odbieranie rozmów telefonicznych Klientów w tym obsługa internetowych kanałów kontaktu z Klientami (Live Czat),
- kontakt z wydawcami,
- przyjmowanie dostaw towarów od dostawców,
- rozpatrywanie zwrotów i reklamacji,
- wprowadzanie listów przewozowych do systemów przewoźników,
- pomoc w pakowaniu paczek z książkami,
- wprowadzanie/aktualizacja ofert do systemu księgarni internetowej i w serwisie Allegro,
- inne zlecone przez przełożonego zadania.

Dodatkowe wymagania:

- znajomość rynku księgarskiego, w szczególności publikacji językowych i do nauki języka polskiego jako obcego będzie dużym atutem,
- bardzo dobra znajomość języka polskiego,
- znajomość języka angielskiego.

Prosimy nadsyłać CV i listy motywacyjne (prosimy nie dzwonić w tej sprawie). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

8 godzin dziennie (praca biura odbywa się w godzinach od 9.00 do 17.00, od poniedziałku do piątku).

Prezentacja firmy

Firma POLTAX powstała w 1999 roku. Prowadzimy 2 księgarnie internetowe, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
cykliczne premie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa