Obsługa księgarni internetowej

Poltax s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kandydat powinien cechować się dokładnością, odpowiedzialnością i sumiennością silnym zmotywowaniem do pracy i podnoszeniem swoich kwalifikacji oraz kreatywnością. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane aczkolwiek nie wymagane.

Zakres podstawowych obowiązków pracownika obejmować będzie:

- obsługa całego procesu realizacji zamówień,
- wprowadzanie listów przewozowych do systemów przewoźników,
- pakowanie paczek z książkami,
- przygotowywanie opisów (ofert) z nowościami książkowymi i wprowadzanie ich do systemu księgarni internetowej oraz w serwisie Allegro,
- aktualizacja istniejącej oferty księgarni internetowej i w serwisie Allegro,
- odbieranie rozmów telefonicznych Klientów w tym obsługa internetowych kanałów kontaktu z Klientami (Live Czat, Gadu-Gadu),
- kontakt z wydawcami,
- przyjmowanie dostaw towarów od dostawców,
- inne zlecone przez przełożonego zadania.

Dodatkowe wymagania:

- znajomość kodu html w stopniu pozwalającym na swobodne tworzenie stron z ofertami w formacie html
- dobra znajomość obsługi komputera a w szczególności programów: Excel i MsWord oraz sprawnej obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- bardzo dobra znajomość języka polskiego,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy mile widziane,

Prosimy nadsyłać CV i listy motywacyjne (prosimy nie dzwonić w tej sprawie). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

8 godzin dziennie (praca biura odbywa się w godzinach od 8.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku).

Prezentacja firmy

Firma POLTAX powstała w 1999 roku. Prowadzimy 2 księgarnie internetowe, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 900PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa