Opis stanowiska pracy

• obsługa recepcji budynku,
• obsługa centrali telefonicznej oraz przekierowywanie połączeń,
• przyjmowanie gości,
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym obsługa programu pocztowego,
• kontakt z firmami kurierskimi,

Wymagania

• doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (min B2) – rozmowa częściowo prowadzona w języku angielskim,
• skrupulatność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność postępowania zgodnie z procedurami
• umiejętność wyrażania się w sposób łatwy i rzeczowy,
• umiejętność radzenia sobie w obliczu zaskakujących sytuacji,
• dobra energia i pozytywne nastawienia do ludzi,
• wysoka kultura osobista,
• wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• pracę w pełnym wymiarze godzin,
• pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

Prezentacja firmy

Embarius Sp. z o.o. powstała w maju 2015 r., głównym przedmiotem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta