Obsługa klienta/wprowadzanie danych-Piotrków Trybunalski

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych pracowników dla międzynarodowej firmy Kurierskiej na stanowisko:

Obsługa Klienta/ Wprowadzanie Danych                                                          Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zakres zadań:

  • obsługa klienta
  • udzielanie informacji Klientom o przesyłkach oraz obowiązującej ofercie,
  • praca z dokumentacją,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • pracą w Excelu z danymi,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • system zmianowy 7.00-15.00 oraz 14.00-20.00,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie logistycznej,
  • ubezpieczenie NNW, pakiet rekreacyjno-sportowy, system poleceń pracowników,

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • dyspozcyjność do pracy w systemie zmianowym,

Kontakt tel. 501-322-674 oraz 731-787-888

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.