Obsługa Klienta w drukarni cyfrowej / DTP.

AlejeStudio

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia Cyfrowa AlejeStudio, firma świadcząca usługi prepress z wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej, specjalizująca się w nowoczesnych, oryginalnych technologiach druku i projektach graficznych,

zatrudni kreatywną, młodą i pełną energii osobę do pracy w siedzibie firmy.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy w dziale obsługi klienta najlepiej branży poligraficznej lub pokrewnej;

- umiejętności pracy w zespole, ale również samodzielnego podejmowania decyzji;

- umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy;

- systematyczność, punktualność i dyspozycyjność;

- chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

- mile widziana znajomość programów Adobe CC, Corel, CAD (druk, ustawianie skali);

- dodatkowym atutem będzie wykształcenie poligraficzne średnie lub wyższe ;

Obowiązki:

- kontakt z klientem – obsługa, doradztwo w zakresie poligrafii;

- przyjmowanie i realizacja zleceń;

- koordynacja terminów i kolejnych etapów realizacji zleceń;

- przygotowanie materiałów do druku

- obsługa maszyn i urządzeń poligraficznych

Oferujemy:

- ciekawą pracę na pełny etat w młodym zespole

- pracę z profesjonalnymi i doświadczonymi pracownikami;

- stabilne zatrudnienie, współpraca długoterminowa;

- możliwość rozwoju osobistego, podwyższania kwalifikacji, szkolenia;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

(portfolio - pdf, CV, list motywacyjny) na adres mailowy.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych,

wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Prezentacja firmy

AlejeStudio, firma świadcząca usługi prepress w branży poligraficznej, s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta