Obsługa Klienta - praca OD ZARAZ!

MT Marketing

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie? Cenisz sobie profesjonalizm? Nowe wyzwania nie stanowią dla Ciebie problemu? Lubisz poznawać nowych ludzi?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy kilku osób do swojego zespołu, które będą odpowiedzialne m.in. za obsługę, kontakt z Klientem.

Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

Idealny kandydat/tka powinien:
• Cechować się komunikatywnością, samodzielnością, wytrwałością i otwartością
na nowe wyzwania
• Posiadać wysoką kulturę osobistą
• Angażować się w powierzone zadania

Oferujemy:
• Współpracę z profesjonalnym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie
• Pełne szkolenia
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do wyników
• Bardzo przyjazną atmosferę

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza z dopiskiem klauzuli o ochronie danych osobowych.

Wymagania

Wymagania:
• możliwość rozpoczęcia współpracy "od zaraz"
• m.in. średnie wykształcenie
• Mile widziane umiejętności budowania relacji z Klientem

Prezentacja firmy

Firma marketingowa o zasięgu ogólnopolskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inne