Obsługa Klienta- bez sprzedaży 2800zł/mc- umowa o pracę

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Obsługa Klienta- bez sprzedaży !

Opis stanowiska:
- podejmowanie edycji w zakresie posiadanych kompetencji odnośnie problemów Klienta- wykonywanie poleceń przełożonego
- wprowadzanie danych do systemów informatycznych
- weryfikacja wniosków
- prowadzenie akcji marketingowych
- przyjmowanie zgłoszeń Klientów

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość programów MS Office
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

Oferujemy:
- umowa o pracę
- stawka podstawowa 2800zł
- dyspozycyjność w godz. 7-15 , 8-16, 11-19
- możliwość dopasowanie grafiku( istnieje możliwość zatrudnienia na innych wymiar etatu, tj. 1/2 etatu.)