Obsługa kasy fiskalnej

OTTO Work Force

OPOLE, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr. Ref: NS/OKF/06;2018

Opis stanowiska:
- Praca na stanowisku kasowym
- Przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą, rozliczanie utargu
- Dbałość o estetykę stanowiska pracy
- Obsługa klienta

Oferujemy:
- Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w jednym z największych marketów spożywczych na terenie Opola

Wymagania:
- Aktualna książeczka do celów sanitarno - epodemiologicznych
- Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
- Pełnoletniość
- Sumienność
- Dyspozycyjność

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71 lub 519 688 248
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „KASA”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.