Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Obsługa Hotelu- Niemcy

78224 Singen, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do obsługi restauracji oraz recepcji w ***Hotelu nad Jeziorem Bodeńskim.

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- obsługę gości we włoskiej restauracji hotelowej
- pomoc przy meldowaniu gości hotelowych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie plus napiwki,
- comiesięczne dodatki do wynagrodzenia,
- bezpłatne zakwaterowanie w czasie trwania zatrudnienia,
- możliwość korzystania z bezpłatnych posiłków,
- gwarancja rozwoju osobistego na rynku międzynarodowym

Wymagania

Oczekujemy:
- minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w gastronomii
- wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności
- szybkość pracy

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
10.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Catering / Gastronomia , Praca Obsługa klienta , Praca Praca w hotelu / Turystyka