Opis stanowiska pracy

IRS CAPITAL PIRS & Co. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. działająca na rynku hotelarskim pod uznanymi markami handlowymi IRS ROYAL APARTMENTS, IRS INTERIOR DESIGN oraz YACHTING & APARTMENTS, poszukuje osób do pracy przy obsłudze gościa hotelowego – Concierge. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin lub w elastycznym modelu zatrudnienia na część etatu.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • pogodne usposobienie i wysoka kultura osobista,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę z dodatkowym system motywacyjnym uzależnionym od wyników pracy oraz prowizje od sprzedaży,
  • ciekawy program szkoleń,
  • praca ma charakter biurowy oraz częściowo wymaga mobilności przy obsłudze apartamentów na terenie Gdańska.

Dodatkowym atutem:

  • będzie wykształcenie hotelarskie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość dodatkowego języka obcego (preferowany j. rosyjski lub niemiecki).

Nie szukamy pracowników sezonowych. Zależy nam na długich relacjach.

Prezentacja firmy

Aparthotel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta