Oператор вилочного погрузчика (м/ж)/Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder

Sady, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sady
Information
Вакансия оператора вилочного погрузчика

Средняя заработная плата на данной позиции от 4000 злотых в месяц на руки (нетто). Место работы: Swarzędz (10 км от Познани).

Компания занимается производством автомобильных бамперов к автомобилям немецкого производства. Работа для кандидатов со знанием польского языка.

Обязанности:
  • складские работы с использованием вилочного погрузчика,
  • ручной труд (перемещение деталей внутри отдела),
  • обслуживание простого оборудования.
Praca operator wózka widłowego

Przeciętne wynagrodzenie na danym stanowisku od 4000 zł miesięcznie na rękę (netto). Miejsce pracy: Swarzędz (10 km od Poznania).

Firma zajmuje się produkcją zderzaków samochodowych do samochodów produkcji niemieckiej. Praca dla kandydatów ze znajomością języka polskiego.

Obowiązki:
  • prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego,
  • praca fizyczna (przenoszenie części wewnątrz działu),
  • konserwacja prostego sprzętu.

Требования к кандидатам:
  • права для управления и опыт в обслуживании вилочного погрузчика,
  • готовность к работе в 3 смены по 8 часов + возможные надчасы,
  • (расписание смен: 06.00-14-00, 14.00-22.00, 22.00-06.00),
  • базовые коммуникативные знания польского языка,
  • полная занятость - до 210 часов.
Wymagania wobec kandydatów:
  • uprawnienia do zarządzania i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany po 8 godzin + ewentualne nadgodziny,
  • (harmonogram zmian: 06.00-14-00, 14.00-22.00, 22.00-06.00),
  • podstawowa znajomość języka polskiego,
  • pełne zatrudnienie - do 210 godzin.

Мы предлагаем:
  • официальное трудоустройство, в соответствии с Польским законодательством (umowa o pracę tymczasową),
  • медицинское страхование,
  • ставка в час: 28 злотых брутто +доплата за работу ночью 4 злотых в час,
  • средняя заработная плата в месяц составляет от 4000 злотых нетто,
  • премия за каждый отработанный без пропусков месяц: 800 злотых брутто,
  • гарантию выплаты зарплаты не позднее 10 числа следующего месяца,
  • постоянную поддержку координатора.
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie, zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę tymczasową),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • stawę za godzinę: 28 zł brutto +dopłata za pracę w nocy 4 zł za godzinę,
  • przeciętne wynagrodzenie miesięcznie wynosi od 4000 zł netto,
  • składkę za każdy przepracowany miesiąc bez karnetów: 800 zł brutto,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca,
  • stałe wsparcie koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116,+48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy