Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

NPI Buyer / Specjalista ds. zakupów

Łódź, łódzkie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa produkcyjnego poszukujemy osób na stanowisko:

NPI Buyer / Specjalista ds. zakupówMiejsce pracy: Łódź
Osoba na tym stanowisku odpowiada za:

  • negocjacje cen  dla nowych produktów
  • analizę ofert dostawców i wybór najlepszych ofert
  • przygotowanie kwotacji materiału
  • udział w spotkaniach dotyczących projektów
  • raportowanie statusu maretiałowego do Klienta
  • realizację zamówień do dostawcy (składanie zamówień i monitorowanie dostaw materiału do budowy prototypu)
  • ustawienia parametrów zakupowych w systemie BaaN
  • ścisłą współpracę z działami inżynieryjnymi w zakresie wymagań jakościowych i dokumentacji materiałów kwotowanych
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • umiejętności czytania i interpretacji specyfikacji technicznej
  • bardzo dobrej obsługa komputera w zakresie MS Office (głównie MS Excel)
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomość systemu BAAN lub innych zintegrowanych systemów będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie, szkolenia
  • udział w międzynarodowych projektach
  • dostęp do nowoczenych technologii
  • dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • świadczenia z ZFŚS
  • umowę o pracę

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie