NPD Project Manager

Michael Page

śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży rozwiązań dla domu i przemysłu poszukujemy ambitnej, dobrze zorganizowanej i nastawionej na realizuję celów osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa organizacja, oferująca innowacyjne rozwiązania, prekursor swojej branży, dający możliwość rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie wielofunkcyjnymi projektami z zakresu wdrażania nowych technologii produkcji oraz wprowadzenia nowego produktu;
  • Skuteczne zarządzanie technologia i projektami NPD;
  • Aktywny udział w pracy zespołu projektowego;
  • Współpracę z różnymi działami w firmie (produkcja, R&D, jakość, marketing, łańcuch dostaw), spajanie i rozdzielanie ich zadań;
  • Egzekucję rozdzielonych zadań oraz zarządzanie ryzykiem;
  • Raportowanie postępów projektów;
  • Opracowanie i wrażenie procesu projektowego;

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w dziale R&D będzie dodatkowym atutem;
  • Dobre zrozumienie biznesu konsumenckiego;
  • Doświadczenie we wprowadzeniu nowych produktów będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do obywania podróży służbowych;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju oraz zarządzania projektami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page