Nowe wakaty w Dąbrowie! Zarób do 3956zł brutto/m-c - bezpłatny dojazd

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, Pyrzowice, Będzin, Łazy, Poręba, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Pyrzowice, Będzin, Łazy, Poręba

Dołącz do pracowników firmy z branży AutoMotive! Co oferujemy?

  • Stawka godzinowa maksymalnie: 23,55 zł brutto/za godzinę
  • Podstawa wynagrodzenia plus premie
  • Produkuj części samochodowe m. in. dla Ferrari!
  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • darmowy dojazd z: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Myszków, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice, Jaworzno.
  • wszystkie święta wolne
  • zdobycie doświadczenia w branży AutoMotive
  • paczki świąteczne i konkursy pracownicze
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony żywnościowe)

Jedyne czego wymagamy to:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (wolne święta)
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • chęć do podjęcia długofalowej współpracy

Zadania:

  • obróbka tarcz hamulcowych za pomocą elektronarzędzi - wszystkiego uczymy od podstaw!
  • pakowanie tarcz do kontenerów
  • kontrola jakości wyprodukowanych części
  • wspomaganie produkcji oraz realizacja planów produkcyjnych

Masz pytania? Dzwoń lub napisz SMS o treści: MOTO na numer 606 821 065.

Umówmy się na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: PPR/037/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy