Node.js Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Dla Klienta, firmy z branży IT, wywodzącej się z software house’a, realizującej różne projekty, szukamy osoby na stanowisko:

Praca przy projekcie z obszarów IoT lub transportu i logistyki opartych o asynchroniczną architekturę, SOLIDny kod i automatyczne systemy CI/CD. Praca przy platformie składającej się z kilkunastu mniejszych produktów, tworzących spójną całość, np. giełda transportowa, komunikator, aplikacje mobilne, zarządzanie płatnościami, wierzytelnościami.

Wymagania:

  • Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia z Node.js
  • Bardzo dobra znajomość TypeScript
  • Dobra znajomość: Promises, Async/Await oraz Design Patterns
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • Mile widziana dobra znajomość: RabbitMQ, Elasticsearch, REST, Cucumber.js

Firma oferuje:

  • Stałą współpracę (B2B lub umowa o prace).
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie.
  • Kartę Multisport.
  • Śniadania firmowe, owoce, napoje.
  • Zamiast openspace-pokoje.
  • Szkolenia i integracje.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media