Node.js Developer

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Prowadząc dla naszego kilenta z branży IT proces rekrutacyjny z obszaru rozwoju oprogramowania wykorzystującego framework Node.js poszukujemy specjalistów, którzy chcą wziąć udział w tworzeniu systemów służących do zarządzania logistyką i transportem. Stanowisko, które w związku z tym proponuje nasz klient to Node.js Developer.

Twoje zadania:

  • Rozwój systemu lgistyczno-transportowego wspierającego zawodowych kierowców
  • Tworzenie testów jednostkowych opartych o tworzoną przez firmę aplikację
  • Udzielanie pomocy związanej z technologicznymi procesami zachodzącymi w firmie
  • Projektowanie oraz rozwój mikrousług związanych z wiodącym produktem

Wymagamy:

  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy na frameworku Node.js
  • Praktyczna znajomość bazodanowego języka SQL
  • Doświadczenia w programowaniu obiektowym (OOP)
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu testów jednostkowych
  • Wiedzy z obszaru platform takich jak RabbitMQ oraz GIT
  • Znajomości open source'u Memcache
  • Znajomości serweru Sphinx
  • Zorientowania na automatyzację pracy własnej

Oferujemy:

  • Dogodną formę współpracy B2B/UoP
  • Wynagrodzenie przy B2B: 8500 - 15000 zł netto
  • Wynagrodzenie przy UoP: 8500 - 15000 zł brutto
  • Dla kandydatów spoza Wrocławia pakiet relokacyjny
  • Kartę benefitową Multisport
  • Prywatną opiekę zdrowotną w Luxmed
  • Zapewniający odprężenie i odpoczynek playroom
  • Elastyczne godziny pracy, start między 06:00, a 09:00
  • Nieograniczony dostęp do kawy i owoców :)
  • W sytuacjach sporadycznych pracę zdalną
  • Możliwość udziałów w szkoleniach oraz konferencjach branżowych
Devire Devire Devire Devire