Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

Node.js Developer

Wrocław, dolnośląskie

RST Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i:

  • node.js to dla Ciebie chleb powszedni,
  • testy są dla Ciebie integralną częścią programowania,
  • dążysz do automatyzacji swojej pracy,
  • chcesz dostawać feedback i nie boisz się code review i programowania w parach,
  • tworzysz SOLIDny kod,
  • interesują Cię tematy skalowania systemów i mikroserwisów,
  • potrafisz napisać aplikację w więcej niż jednej instancji,
  • Twoje kontrolery są wolne od zapytań SQL,
  • wiesz, że model to więcej niż struktura danych,
  • umiesz podzielić system na mniejsze klocki, które są od siebie niezależne i się wydajnie ze sobą komunikują,
  • interesuje Cię biznes i potrafisz go zamodelować korzystając z technik DDD, CQRS, BDD,

to prześlij nam swoje CV!

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

  • pracujesz w samoorganizującym się zespole SCRUMowym (4 - 9),
  • razem z zespołem wybieracie technologie i narzędzia,
  • tworzysz aplikację dla branży transportowej z której na co dzień korzysta ponad 60 tysięcy użytkowników;

W RST:

  • Pracujesz w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia z prysznicem i parkingiem dla rowerzystów.
  • Codziennie jadasz śniadania w przestrzeni, którą nazwaliśmy Meethubem. Jest to kreatywne centrum spotkań i inicjatyw w którym można usiąść, zjeść i porozmawiać.
  • Szanujemy rytm Twojego życia - jesteśmy elastyczni i dbamy o work-life balance.
  • Wybierasz dowolną formę zatrudnienia - umowę o pracę lub B2B. Przy B2B Twoje wynagrodzenie to 7000-12000 zł na fakturze.
  • Możesz skorzystać z pakietu Multisport i opieki medycznej Luxmed.
  • Masz możliwość rozwoju - oferujemy szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, budżet szkoleniowy.

Firma RST sp. z o.o. sp. k. istnieje na rynku już 15 lat. Zajmujemy się tworzeniem... innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu m. in. dla branży transportowej i turystycznej. Firmę tworzą kreatywni i pełni pasji ludzie, którzy szybko stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Jesteśmy znani z tworzenia zaspokajających realne potrzeby, świetnych jakościowo i prostych w obsłudze systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Project Management