Nigdy nie jest za późno na rozwój zawodowy! Dział marketingu i sprzedaży poszukuje świeżych umysłów!

Eureka Advertising

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma prowadzi rekrutację do zespołu operacyjnego.
Pracujemy na zlecenie ogólnopolskich i ogólnoświatowych organizacji pozarządowych. Prowadzimy dla nich usługi marketingowe z wykorzystaniem unikalnej metody Human Commercial. Dzięki "żywej reklamie" możemy zaoferować naszym klientom gotowe rozwiązania liczbowe.

W chwili obecnej poszukujemy 2 osób do naszego zespołu

Nasza oferta obejmuje:
- konkurencyjne wynagrodzenie- jest to główny czynnik dla którego pracujemy lub zmieniamy pracę
- świetną atmosferę- kolejny z istotnych czynników, który możemy Państwu zagwarantować
- szkolenia produktowe (praca z klientem, komunikacja, autoprezentacja)
- zdobycie cennych umiejętności z zakresu sztuki sprzedaży, prezentacji i wystąpień publicznych
- możliwość odbywania podróży krajowych i zagranicznych
- możliwość podjęcie współpracy na stałe

Dodatkowo - dla najlepszych osób przejrzysta ścieżka rozwoju w strukturach firmy

Zakres obowiązków:
- tworzenie planów marketingowych i ich realizacja
- wsparcie bieżących działań marketingowych
- aktywizacja rynku poprzez kreowanie pozytywnego PR-u
- usprawnianie i realizacja procesów sprzedażowych
- praca z klientem – profesjonalne prezentacje wraz z obsługą na najwyższym poziomie
- udział w strategii rozwoju firmy
- raportowanie wyników pracy

na kolejnym etapie rozwoju – możliwość pełnienia roli Szkoleniowca (prowadzenie szkoleń) i Lidera zespołu (budowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi)

Wymagania

- świadomość biznesowa i umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i energia w działaniu
- samodzielność
- nastawienie na cel
- chęć do nauki i rozwoju
- wysoka kultura osobista
- dostępność min. 4/ 5 dni
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma marketingowa poszukuje osób chętnych do po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 900PLN - 5 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta