Niepubliczne Przedszkole w Warszawie (Bemowo) zatrudni: Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKACJOWA CHATKA""
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Sternicza
Nr domu: 97
Kod pocztowy: 01-350
Telefon: 500521160
Email: akacjowachatka@gmail.com

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-08-03
Termin składania dokumentów: 2018-08-27
Opis oferty pracy:

Niepubliczne Przedszkole w Warszawie (Bemowo) zatrudni:

Nauczyciela wychowania przedszkolnego do nowej grupy 2,5 / 3 latków

Zakres obowiązków:
- realizowanie podstawy programowej
- planowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej
- tworzenie planów miesięcznych
- ścisła współpraca z rodzicami
- prowadzenie obserwacji pedagogicznej i jej dokumentowanie
- ogólne obowiązki porządkowo – opiekuńcze

-organizowanie czasu wolnego dla dzieci

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe: wyższe pedagogiczne                                                                    ( pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna z przygotowaniem pedagogicznym)
- doświadczenie w pracy z dziećmi
- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- umiejętność pracy w zespole

- kreatywność

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- praca 8 godzinna, zmianowa,
- praca w młodym i zgranym zespole,                                                                           -

- stałe wynagrodzenie

- dodatkowe profity

Zainteresowane osoby prosimy o CV ze zdjęciem na adres mailowy:

dyrekcja.akacjowachatka@gmail.com

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kontakt telefoniczny: 500-521-160