Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, Nauczyciele na kierunek Technik

Sukces Edukacja

Radom, mazowieckie

Miejsce pracy: Radom

Dane adresowe:

Typ: Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Sukces Edukacja
Miejscowość: Radom
Ulica: Szewska
Nr domu: 28/3a
Kod pocztowy: 26-600
Telefon: 660798949
Email: radom@sukcesedukacja.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: chemiczne
Liczba godzin w tygodniu: 16
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-08-06
Termin składania dokumentów: 2019-09-05
Opis oferty pracy:

Szkoła policealna Sukces Edukacja w Radomiu poszukuje nauczycieli na kierunek Technik Farmaceutyczny.

Ogólny zakres przedmiotów, do których nauczycieli poszukujemy:
- farmakologia
- analiza leków
- farmakognozja
- technika sporządzania leków
- analiza produktów leczniczych i wyrobów leczniczych
- badanie tożsamości surowców naturalnych
- świadczenia farmaceutyczne

Zakres obowiązków:
• prowadzenie zajęć teoretycznych
• prowadzenie zajęć praktycznych
• realizacja programu nauczania zawodowego na wybranym kierunku
• przygotowanie do egzaminu wewnętrznego

Wymagania
• wykształcenie kierunkowe
• przygotowanie pedagogiczne
• dyspozycyjność w weekendy (piątek po 16tej, sobota i niedziela)
• komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy
• możliwość zdobycia doświadczenia pedagogicznego
• umowę o pracę
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Kandydata, który ma wykształcenie konieczne do nauczania jednego lub kilku przedmiotów wymienionych w ogłoszeniu, prosimy o przesłanie do nas swojego CV drogą mailową na adres: radom@sukcesedukacja.pl wraz z adnotacją, których przedmiotów może nauczać, lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660798949.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.