Niemcy - Pracownik ogólnobudowlany (cieśla, zbrojarz, murarz, pomocnik) - Franfurt

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma branży budowlanej, która działa na polskim i zagranicznym rynku. Firma specjalizuje się na robotach budowlanych w stanie surowym. Zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pomocnik szalunkowy oraz Murarz– praca Niemcy. Umowa zdalnie.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz.

Inwestycji: obiekty mieszkaniowe: domy wielorodzinne i biurowce.

Stawka dla pomocnika – 10 euro netto/h na start,

   dla fachowca – od 11-12 euro netto/h i do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia.

Na czym polega praca:

prace szalunkowe na systemach (DOKA, PERI, MEVA, HARSCO) - ściany i stropy,

  • prace zbrojarskie (wiązanie cęgami),
  • dla pomocników – doświadczenie na budowach przy szalunkach i zbrojeniach – stany surowe.

Dla murarzy :

·         prace murarskie (murowanie na klej i piankę),

·         wykonanie okładzin: kamiennych, z klinkieru,

·         czasami pomóc przy innych pracach budowlanych.

Wymagania

Jakie mamy wymagania:

·         samodzielność i doświadczenie w pracach murarskich,

·         doświadczenie w murowaniu na klej i piankę,

·         mile widziane doświadczenie przy murowaniu na mini kranach,

  dla pomocników – staż pracy na budowach przy szalunkach i zbrojeniach,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m,
  • mile widziane czytanie rysunków technicznych.

·         odpowiedzialność.

Co oferujemy:

  • polska umowa na cały etat,
  • ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne,
  • opłacone mieszkanie i pierwszy przejazd do Niemiec,
  • zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
  • dojazdy do pracy w Niemczech,
  • zjazdy do Polski co 4 -5 tygodni na tydzień,
  • pracę po 8-10 godzin dziennie,
  • język niemiecki nie jest wymagany.

Siedziba firmy – Bielsko-Biała.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !!

Prosimy o kontakt na 518-200-962

sms „ żelbety Frankfurt nad Menem” – oddzwonimy.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie