Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr 4042) dla swojego Klienta – rodziców trzymiesięcznych bliźniaków – poszukuje osoby do opieki nad dziećmi.

Niania z doświadczeniem
Możliwe podjęcie pracy od zaraz

Obowiązki:
• opieka nad niespełna 3 miesięcznymi bliźniakami;
• praca stała.

Oferujemy:
• stabilną pracę;
• indywidualnie dopasowanie warunków finansowych;
• swobodną atmosferę.

Wymagania

• miłość do dzieci oraz cierpliwość;
• doświadczenie w pracy przy opiece dzieci (może być również opieka nad dziećmi wśród rodziny);
• brak nałogów;
• możliwy dojazd do Łabęd (Gliwice/Łabędy).

Ze względu na to, że praca jest przy małych dzieciach, szukamy osób tylko z doświadczeniem przy opiece nad dziećmi.

Konieczne jest spotkanie osobiście oraz mile widziane przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Praca dla studenta