Niania z zamieszkaniem /expat family / Warszawa Wilanów/ styczeń 2018

Prowork.PL

Wilanów / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa rodzina przeprowadzająca się do Warszawy/Wilanów poszukuje niani na pełen etat do opieki nad 3 dzieci w wieku 1, 3 i 5 lat. Praca na pełen etat ok. 40 godz. tyg. Jeśli chcesz pracować jako niania dla rodziny w Warszawie - prześlij CV oraz zarejestruj się na naszej stronie.

Rodzina expatów przeprowadzająca się do Warszawy poszukuje troskliwej i doświadczonej niani do opieki nad 3 dzieci w wieku 1, 3 i 5 lat. Niania będzie samodzielnie zajmować się dziećmi, odbierać dzieci ze szkoły, przygotowywać posiłki dla dzieci, gry, zabawy, przygotowywać dzieci do snu itp. Praca od stycznia 2018. Rodzina oferuje pracę z lub bez zamieszkania (live-in lub live-out nanny job) w zależności od preferencji kandydatki.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako Au Pair za granicą
Komunikatywna znajomość angielskiego
Referencje od poprzednich rodzin
Gotowość do rozpoczęcia pracy jako niania od stycznia 2018

Warunki
Wynagrodzenie - rodzina oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Praca na pełen etat 40 godz. tyg. pon.-pt.
Kontrakt min. 2 lata

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/babysitter w Warszawie prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne